חפש

אירועים מיוחדים

אירועים

אירועים עבור בית העסק הם אחד מהרבדים החשובים בו. זה בעצם כלי תקשורתי לומר לציבור "אני חי". ישנם אירועים אשר באמת זוהי מטרתם: חגיגות ה- 30 או ה- 40 להקמת העסק (בשנים, כמובן), וכן אירועים המוגדרים כאירועי תדמית מכל סיבה אחרת. ישנם אירועים אשר תכליתם להשיק מוצר. כאן, יודעים שאתם קיימים ויש לכם מוצר שמוכיח זאת, והמטרה שלכם היא לשווק אותו ולדאוג שיהיו לו קונים או מתעניינים. במקרה כזה מומלץ לארגן את האירוע או כאירוע סילבוס חד ערכי עם במה מרכזית או לחלק את האירוע לביתנים, ללא נואמים, למעט בפתיחה, אשר כל ביתן יופקד על מוצר אחר שהחברה השיקה.
 
תכנון האירוע
 
תכנון אירוע באולם לברית ייעשה באמצעות חברת הפקות אירועים איתה יש להיפגש והיא תתווה עבורכם את תכנון האירוע המומלץ. היא תמליץ על מספר ערוצים לעשות זאת, כאמור – מאירוע מרכזי ועד אירוע עם ביתנים ודוכנים. אתם תוכלו לבחור את תבנית האירוע המתאימה לכם, והחברה תדאג לממש אותה על פי המתווה שלכם.
 
מתווה אירוע - מהו, וכיצד בונים אותו?
 
מתווה הוא, למעשה, הסילבוס: מה יהיה באירוע בפתיחה בקבלת הפנים, ומה צפוי בגוף האירוע ובסיומו. ניתן לבנות שלל של תרחישים ותסריטים הכוללים סוגים שונים של מזון הגשה עצמית או בהגשת מלצרים (ניתן לשלב בין השניים, בדרך כלל בארוחה המרכזית יש מלצרים ובפתיחה ובסיום לא), חלקים אומנותיים שונים שיהיו באירוע, נאומים שיינשאו בו, וכד'. בסופו של דבר תסייע חברת האירועים לגבש תסריט סופי עבור האירוע ולהוציא אותו לדרך.
 
ווידוא תסריט האירוע מתחילתו ועד סופו
 
החברה תדאג שהוא יקוים על הדקה, על פי המתווה שלכם. חברת הפקת אירועים המתמחה ביחסים בינאישיים עם כל סוגי הספקים תרתום אותם למשימה, ותוודא שהם יוצאים בזמן ומסיימים בזמן את השירות שהם מעניקים. היא תוודא באמצעות חזרה גנרלית מקדימה שכל שלבי האירוע מיושמים בהתאם למתווה שלכם ללא תקלות.
 
אהבתם את האירוע שהפיקה לכם החברה? הפיצו את הבשורה
 
ניתן, כמובן, להמליץ על חברת הפקת אירועים גם לחבריכם הקרובים על מנת שגם הם יוכלו להפיק אירוע מושלם לכל מטרה ומכל סוג. בחברת הפקת אירועים מאמינים באירועים ככלי אפקטיבי לחיזוק תדמיתה של החברה ושיפור היכולת העסקית שלה.