חפש

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים הנם אירועים שנועדו לשרת את החברה או בית העסק שלך לשם מימוש מטרות שונות: תדמית, השקת מוצר, השקת שירות, ועוד. על מנת לארגן כנדרש אירועים עסקיים, יש למצוא מקומות לאירועים קטנים בצפון. לאחר מכן, לשבץ את רבדי הסילבוס בתוכו. כך תעשו זאת בהצלחה יתרה, עם תאימות ברמה גבוהה בין הציפיות שלכם לבין האירוע בפועל.
 
בחרו את מבנה האירוע
 
מבנה האירוע יכול להיות בביתנים, או מרוכז. מבנה אירוע שמחולק לביתנים נועד בדרך כלל או לכנס חברות תחרותי מכירתי, או שאותה חברה היא שמציגה אבל היא מתחלקת למחלקות שונות. לדוגמה – מחלקת השיווק של מוצר X לצד מחלקת השיווק של מוצר Y, כל אחד עם ביתן משל עצמו. לעומת זאת, אם השירות של החברה הוא אחיד והחלוקה היחידה שיש בחברה היא למחלקות שמבצעות, בסופו של דבר, את אותה מטרה, עדיף לבנות אירוע מרוכז ובו מחלקת ההסברה בחברה תרצה על המוצר או השירות ותציג אותו לקהל.
 
שבצו את רבדי סילבוס האירוע
 
רבדי הסילבוס, מעבר לנאומים ולתצוגות התכלית, יכולים להיות החלק האומנותי באירוע: נגנים, זמרים, בדרנים וכמובן – הסילבוס בקבלת הפנים. בקבלת הפנים מתפנים האורחים, בדרך כלל, לסעוד מתאבנים שונים על רקע מוזיקה חיה או מושמעת.
 
התאימו לוחות זמנים
 
יש להתאים לוחות זמנים לקבלת הפנים, לחלקים האומנותיים ולנאומים: גם לקבוע בתוך ציר הזמן מה יבוא קודם ומה אחר כך, וגם לעשות זאת מדוקדק – על הדקה. אחד יורד, השני עולה לבמה ללא עיכובים. חשוב, אם ניתן לארגן את כל ספקי האירוע לעשות מעין מיני חזרה גנרלית ולוודא שהכל מתוקתק לפני האירוע האמתי.
 
אהבתם את ארגון ההפקה הזו? ספרו לחברים
 
ספרו לחברים על חברת הפקות אירועים והיכולת שלה להרים אירועים עסקיים מכל הסוגים והגדלים. ספרו אודות האולם של החברה, ומידת התאמתו לעוסק מכל סוג. כך, יוכלו גם הם לפתוח לעצמם צוהר לעולם האירועים ולהזמין אירוע בוטיק לכל מטרה ובכל גודל. מומלץ מאד לספר להם איזה אירוע עשיתי: ביתנים או מרוכז, על מנת שהם יוכלו גם כן להזמין את השירות המתאים להם.
 
בחברה זו מקפידים על כל נדבך באירוע – מביתן מעוצב ומהודר ועד לתפאורת האולם והגברתו!