חפש

גני אירועים

מהם גני אירועים המעוצבים ברמת בוטיק וכיצד תדעו בוודאות שמדובר על המקום שלכם לאירוח האירוע הבא? גני אירועים יכולים להיות מעוצבים במגוון דרכים: על בסיס דקים, על בסיס דשא ועל בסיס עיצוב מודרני עם אריחי שיש ורהיטי אלומיניום. את העיצוב של גן האירועים על כל רבדיו כמובן שכל אחד צריך לבחור על פי שיקול דעתו, אבל ישנם כל מיני אלמנטים שחשוב שיהיו בכל גן אירועים שתבקרו בו.
 
מתחם קבלת פנים גדול ומרווח
 
מתחם קבלת פנים שיכסה שטח גדול מהגן, בו ניתן לקבל את פני הבאים, לקלוט מתנות, ולפגוש בסלקטור שיכווין את האורחים לשולחן שלהם. פעולות אלו, כמו גם הפעולות שבתוך מתחם קבלת הפנים – אכילת מתאבנים, התרשמות מהתפאורה וכד' - נחוצות לקיום אירוע בוטיק על מנת שהמוזמנים יוכלו להתרשם מהלך הרוח ולחכות לבאות – כלומר למתרחש בסילבוס האירוע עצמו.
 
מקום מרווח ומתאים לקיום אירוע מהסוג שאתם מארגנים
 
אם מדובר באירוע ישיבה – יש לדאוג שיש מספיק מקומות ישיבה לכל הנוכחים, ואם מדובר באירוע ביתנים ודוכנים חשוב לוודא שהדוכנים ישרתו נאמנה את המציגים. בשני המקרים מומלץ מאד לוודא שלא תהיה צפיפות, והדרך הכי טובה לעשות זאת היא לקחת מראש גני אירועים גדולים מספיק המכסים את כל תכולת המוזמנים שלכם ללא יצירת צפיפות ודוחק ביניהם.
 
קצת על איכויות משטחי הריצוף בגן האירועים
 
החלטנו, כצ'ופר, לספק לכם קובץ חומרי ריצוף לגני אירועים על השלכותיהם השונות:
 
1. דקים סינתטיים – דקים בלתי חדירי מים, שאינם מתנפחים אלא נשארים חדשים כביום קנייתם, מאפיינים את רוב האולמות אירועים ברחובות וגני האירועים הפעילים בחורף או בלחות של הקיץ.
 
2. דשא סינתטי – דשא לא אמתי אשר חוסך רגישות אליו ממי שרגיש לדשא אמתי ועלול לספוג אלרגיה ממנו. במקרים קשים גם הרגישות לדשא סינתטי יכולה להתרחש, אך בעוצמה פחותה בהרבה, ולרוב היא לא תתרחש כלל.
 
3. שבילי הליכה – שבילי הליכה בתוך גני אירועים יכולים להיות מדקים, שיש, או אבן בטון צבועה ומעוצבת. שבילי ההליכה מתווים את הדרך ומשרים אווירת תנועה נינוחה יותר מאשר הליכה על דשא או בתוך סבך צמחיה גבוה.
 
4. בגן אירועים המכבד את עמו מחדשים בעליו את חומרי הריצוף, ולכן נראה משטח הריצוף חדש כבכל ימות השנה: פוליש והברקה לרכיבי האבן, ניקיון מיוחד לרכיבי העץ, והשקיית הצמחייה וטיפוחה, כמובן.