חפש

הפקות אירועים

הפקות אירועים

הפקות אירועי בת מצווה בירושלים או בכל מקום אחר הן אומנות מתוחמת אשר מעידה על רמת הידע והניסיון של העוסקים במלאכה. ישנו הבדל גדול בין להיות בעלים של אירוע לבין להיות מפיק אירועים שכן מפיק אירועים מתייחס לאירוע כאילו היה האירוע שלו על אף שזה לא אירוע שלו. בעל האירוע יכול לדאוג רק לאירוע של עצמו, ולהיות עיוור לפרטים אחרים של אירוע אליו הוזמן. איש הפקות אירועים צריך לבחון כל אירוע בעין ואוזן ביקורתיות, לדעת בדיוק מה נחשב "טוב" ומה לא, ועל כן – לייעץ לכם כך שרק אירוע מוצלח ומתאים לצרכים שלכם יופק בסופו של דבר.
 
הפקת האירוע
 
ראשית כל – יש לברר האם מדובר באירוע תדמית או אירוע השקת מוצר, או שמא משיקים מספר מוצרים. באירוע תדמית או אירוע השקת מוצר בודד, סביר שיומלץ לכם על אולם מרוכז, בעל חדר אחד, בו יתקיים הסילבוס כולו. באירוע בו החברה משיקה כמה מוצרים סביר שיומלץ לכם על חלוקת האולם לביתנים אך זה לא מחייב, משום שאם גם שם האלמנט של האירוע הוא טקסי ולא על טהרת התצוגה, ייתכן כי תבחרו לקיים את האירוע על במה אחת בה יוצגו המוצרים לפי התור.
 
הכנת האולם לאירוע
 
חיבור ציוד ההגברה המתאים על פי החלק האומנותי והנאומים אשר הזמנתם, ווידוא תאורה תקינה על פי הצרכים שלכם, ווידוא מסך הצגת מצגות – תקין ומחובר למקרן שלו. בנוסף, יוקמו ביתנים ודוכנים במידה ובחרתם ללכת על אירוע מסוג תצוגה. בדרך כלל באירועי תצוגה נהנה הקהל ממוזיקה רקע שמושמעת לכל אורך האירוע – ממוזיקה חיה ועד מוזיקה מושמעת.
 
שיבוץ הסילבוס של האירוע
 
יש לשבץ סילבוס בהתאם לזמנים מדויקים. חברת הפקות אירועים תשמור לכם על הזמנים, תוודא שאף ספק שעובד בשבילכם לא "פולש" לחלק האומנותי/האחר הבא אחריו, ותקפיד על עמידה בלוחות זמנים. היא גם תקיים מעין חזרה שתוודא בין כל הנוכחים כי האירוע מתיישר לפי הסילבוס אשר תוכנן יחד עם בעלי האירוע.
 
היתרונות בהפקת אירוע ביד חרוצים אירועים עם חברת הפקות אירועים
 
* תמיד מדובר באולם גדול ומרווח, מתאים לכמות המוזמנים.
 
* על האירוע תופקד חברת בוטיק המתמחה באירועים מכל הסוגים.
 
* האירוע יתאים לצרכי בעליו בקלות, וניתן גם לבוא ללא רעיונות ולגבש אותם באמצעות המומחים של החברה.