חפש

מעצבי אירועים

הסוד של מעצבי האירועים המוצלחים של חוות אלנבי הוא שילוב של הקשבה ללקוח ולצרכיו והפעלת הפונקציות הידועות לו מההכשרה שלו על מסך הפקת אירוע מושלם. שילוב זה מאפשר לו להנחיל ללקוחות רבים אירועים מושלמים אשר נראים כאירועים רשמיים לכל דבר ועניין, ולרוב – הם אכן אירועים רשמיים של חברות, תאגידים ואפילו יוצרים או עוסקים פרטיים. מעצבי אירועים יכולים להפוך גם אירוע אזוטרי בעל משמעות פשוטה וזניחה לאירוע פאר נחשב ומדובר במיוחד.
 
כל אירוע מתחיל בפגישה טובה אצל מעצבי אירועים
 
מעצבי האירועים ידעו כיצד לבנות לך אירוע בלתי נשכח בין אם אתה בעל תאגיד, בעל חברה קטנה או אדם פרטי. מעצבי אירועים יוכלו לגרום גם לך לחייך לאחר שיציגו לך את הנוסחה שלהם לאירוע בלעדי ומכובד אשר יגרום לכל אורח ואורח לא להיות שאנן אלא להתעניין בנעשה בתוך האירוע: להיות "מחובר".
 
התוויית התכנון הלכה למעשה
 
יגובש תכנון של החלק האומנותי, המתאבנים והמנה העיקרית בווריאציות שונות, תוך לקיחה בחשבון ניואנסים פרטיים של האירוע – כמו הפעלות, פעילויות ונאומים של קברניטי האירוע. ייתכנו אירועים בהם המזון או החלק האומנותי אינם "עיקריים" למשל אירועי תוכן בהם עיקר העניין הוא בהצגת תוכן בביתנים ודוכנים. אז, כנראה שמארגני האירוע שלכם יסתפקו במוזיקת רקע ובמנות צנועות יותר שיוגשו או יוצבו בפורמט הגשה עצמית בחלקים מרכזיים באולם.
 
מסתכלים על כל פרט קטן
 
ממבנה הביתנים שלכם באירוע, ועד קונסטרוקציה של התאורה וההגברה. מהלוגיסטיקה שצריכה להיות באירוע מבחינת מזון, חומרי תפאורה, מיקרופונים וכד' – ועד לפן האומנותי באירוע: הכל יילקח בחשבון, ייבדק ויתוכנן מראש כך שביום האירוע כבר נהיה מוכנים בשבילכם ויהיה לכם אפילו זמן לבדוק זאת בחזרה גנרלית לקראת יישום האירוע בפועל.
 
יתרונותיה של חברה זו
 
* עובדת עם כל סוגי הלקוחות.
 
* בעלת ניסיון כביר בארגון אירועים מכל הסוגים.
 
* בעלת מוניטין טוב: עובדת לפי מדד שביעות רצון הלקוח במטרה להשתפר ולהשתדרג.
 
* עובדים מקצועיים, צעירים ונמרצים המחפשים הצלחות.
 
* סביבת עבודה נקייה מלחצים: עובדים בראש טוב.
 
חברה זו יכולה להנחיל לכל לקוח באדיבות ובסבלנות את אירוע הבוטיק המושלם בשבילו. צוות אפיון האירועים בחברה, המורכב מאנשי מקצוע כמו מעצבי אירועים – יהיה לו לעזר רב בכל תחום ארגוני או יישומי לקראתו.