חפש

מפיקי אירועים

עיצוב אירוע והפקתו הוא אחד השלבים החשובים לקראת יישום האירוע. יש לכם אירוע עם רעיונות אבל אין איזשהו גורם ניהולי או פיקודי שייקח אחריות על האירוע שלכם. אל תטעו: כפי שמתכנת צריך בודק תוכנה, וכפי שמוזיקאי צריך מעבד, כך גם בעל אירוע צריך מפיק אירועים. הובלת האירוע בעצמכם ללא ניסיון בתקשורת וביחסים בין אישיים הוא מתכון לאסון בדמות זו שתעשו לעצמכם בושות היות ודברים לא יסונכרנו באירוע, סילבוס יתנגש, וכד'. את הניואנסים הללו תשאירו לאנשי מקצוע כמו מפיקי אירועים לקראת יישום האירוע הגדול שלכם.
 
ההפקה תעבור על כל שלב ושלב באירוע ותבדוק אותו בשבע עיניים
 
גם אם גיבשתם תכנית, מפיקי אירועים יעברו עליה, יבדקו אותה היטב ויתקנו את הדורש תיקון. על סמך ניסיונם הם יודעים כמה זמן אורכת כל פעילות, ומה צריך לעשות על מנת שאף פעילות לא תתנגש עם פעילות אחרת. על סמך ניסיונם הם יוכלו לדאוג שהאירוע יורכב כמו פאזל, ואל תדאגו: בחברה לוקחים בחשבון שישנם ספקים שאין להם ניסיון: טבחים, נגנים, בדרנים, מלצרים וכד'. ההפקה מכינה את האירוע שלכם כך שאם אחד הספקים "ימרח" את הזמן הוא עדיין "יעמוד בו" מבלי שהוא שם לב לכך. במילים אחרות, החברה מאריכה את זמן האירוע ליצירת מקדם ביטחון כך שאם ספק מסוים יישאר יותר זמן זה עדיין ייחשב בגדר הסביר, על פי מתווה הסילבוס.
 
הוספת הצעות ייעול מההפקה
 
גם בהפקה ימליצו לכם על עוד אומנים, עוד קייטרינג ועוד מכל סוג שירות על מנת לשפר את האירוע ולעבות אותו עוד. לרוב, אלו לא יהיו השחקנים המרכזיים באירוע, אלא רק כאלו שיתבלו מעט גם באלמנטים שלהם. כך, תוכלו ליהנות ממגוון עשיר של מופיעי במה, מלצרים וכל סוג אחר של כוח אדם שיפעל ללא לאות על מנת לגבש עבורכם אירוע בוטיק בלתי נשכח.
 
התוצאה: אירוע מושלם בפתח
 
כפי שניתן ללמוד מניסיון העבר, מובטח אירוע בוטיק פר אקסלנס המכנס בתוכו את כל צרכי הארגון שלכם ומכסה את כל הסילבוס שביקשתם להנחיל לעצמכם. אנו מתחייבים לעבוד פרטנית עם כל לקוח, לספק לו מפיקי אירועים מהמעלה הראשונה ולדאוג שהם מחדדים את יומו הגדול ומספקים כל מה שצריך לאירוע צבעוני, ססגוני ומהנה.