חפש

עיצוב ארועים

זה לא סוד כי עיצוב ארועים הוא אחד מהנדבכים החשובים שלכם לקראת יישום האירוע בר מצווה ברחובות. צוות מעצבי ארועים ישמח להיפגש אתכם ולסייע לכם לאפיין את האירוע דקורטיבית וגם מבחינת סילבוס ומניעת התנגשויות בין הזמנים של כל פעילות. הצוות עושה משימות אלו כבר בהצלחה רבה ונפגש עם סוגים רבים של לקוחות לבירור צרכי האירוע שלהם ויישומם בפועל ברגע האמת.
 
תכנון ראשוני של תשתית עיצוב ארועים
 
בתכנון זה עובר מעצב הארועים על המפרט הטכני והחזותי של האירוע: כסאות, שולחנות, דוכנים, תאורת אירוע, תאורת במה, והגברה בכל הרחבה: קהל ובמה. במסגרת עיצוב ארועים על איש המקצוע לוודא שהכל יושב, הכל מעוצב, התפאורה מתאימה לריהוט, שמתאימה לסוג חקלאות גן האירועים, וכד'. ווידוא תכנוני שכזה הוא צעד נדרש וחשוב לקראת המשך העבודה על אירוע הלקוח.
 
תכנון הסילבוס באירוע
 
נציגי חברת עיצוב ארועים יעברו יחד עם בעל האירוע או נציגים מטעמו על תכולת האירוע: בדרנים, אומנים ונואמים שישתתפו בו, כמו גם מייצגים שיוצגו במהלכו כמו מצגות והקרנות שונות. תכנון שכזה מצריך לא רק תכנון הגברה אלא גם תכנון תאורה ושילובה עם ההגברה בחלק הפעיל באירוע. מובטח תכנון סילבוס מושלם לא רק מבחינת לוח הזמנים PER SE אלא גם מבחינת לוח הזמנים של עובדי האולם כך שיספקו תאורה, הגברה, מזון וכל מנה שצריך – בזמנים אשר התוויתם כשנרשמתם לשירותי החברה.
 
תוצאות האירוע הלכה למעשה
 
מובטח אירוע בוטיק בלתי נשכח עם כל הספקים – ממזון ועד אומנות במה, שמספקים את שרותיהם ומוצריהם באופן המיטבי ביותר, ועל הצד הטוב ביותר גם מבחינת לוח הזמנים. החברה תפעל ללא לאות על מנת כי הליך עיצוב ארועים יעבור באופן חלק וטוב, ואתם תצאו נשכרים מהארוע שלכם.
 
מוניטין חברת עיצוב ארועים
 
החברה לעיצוב ארועים עיצבה והפיקה ארועים רבים עבור קהל גדול של לקוחות – ממוסדיים ועד פרטיים, מבעלי תאגידי ענק מוכרים ועד למנהלי החברות והעסקים הקטנים. החברה מתמחה בעבודה עם סוגים שונים של ארועים – מארועי ביתנים המציגים מוצרים ועד לארועים עם סילבוס מרוכז, מוגדר וסדור על בסיס מקומות ישיבה. לחברה שפע של ניסיון בשני סוגי הארועים מזה שנים לא מעטות.